Náš Tím

Our team

Kto sa nachádza za záštitou Mimi’s baby? Kto vlastne sme a čo robíme? Radi by sme sa vám v skratke predstavili. Obaja sa pýšime titulom „rodič“, takže detský svet pre nás nieje vôbec cudzím, naopak sme nadšencami každej novej vychytávky, ktorá sa v detskom svete trošku myhne. Moderné kočíky, kvalitný nábytok, nesmrteľné autosedačky a mohli by sme pokračovať ešte veľmi dlho. Dôležité je však to, že každú vychytávku s radoťou prinesieme na trh a to teda znamená – až priamo ku vám domov. Zaujíma vás kto sme? Scrollni o kúsok nižšie! 🙂

Peter Novák

Ahoj.
Volám sa Peter, už viac ako 25 rokov sa zaoberám poradenstvom v predaji a z toho 10 rokov radím mladým ľuďom vo výbere potrieb pre prvé roky života ich detí. Keď som bol pozvaný do rôznych slovenských televízií, tak som si povedal, že svoju prácu, ktorú robím pre ľudí, robím dobre. Rozhodol som sa preto využiť svoje dlhoročné skúsenosti vo vlastnom obchode. Veľmi sa teším na stretnutie s vami v našej novootvorenej predajni v Šamoríne. 

Renáta Grančičová

Ahoj.
Volám sa Renáta, ako mladá som skončila školu marketingu. Toto odvetvie a práca ma síce bavila ale nenapĺňala, tak som sa rozhodla ísť cestou gastronómie, v ktorej som pôsobila 20 rokov. Po posledných udalostiach pandémie som dospela k rozhodnutiu že už nastal čas opustiť gastronómiu a venovať sa niečomu čo ma bude viac napĺňať a kde môj čas môžem tráviť s ľuďmi. Takže milí rodičia, týmto vás chcem osloviť a ponúknuť vám naše služby v priestoroch predajne MimisBaby v Šamorine. Tešíme sa na vašu návštevu.